FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 13803446
nr 1380 3446
ARMCHAIRS
one pair, birch wood, 1930s, wear.
Ett par, björk, 30-tal
Condition: slitage
800
SEK 700
Monday February 22 2021
at 19:10:24
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)